UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblag to małe miasteczko w porównaniu z innymi miastami, obecnie wojewódzkimi. .. więc nie ma się co dziwić że paraliżu nie ma. .. może coś się zacząć dziać jak ludzie z pracy będą wracać śnieg dalej będzie padać