UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma to jak kretyńskie komentarze. .. Poszkodowanym współczuję i życzę dokonania niezbędnych napraw i remontów zanim zima chwyci na dobre.
Nie ma to jak kretyńskie komentarze. .. Poszkodowanym współczuję i życzę dokonania niezbędnych napraw i remontów zanim zima chwyci na dobre.