UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie ma to jak kretyńskie komentarze. .. Poszkodowanym współczuję i życzę dokonania niezbędnych napraw i remontów zanim zima chwyci na dobre.


Anuluj