UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedyś to i ogranizacja była na tyle lepsza, ze jak na tamte czasy to i stadion był porządny. Dziś do tak zarządzanego miasta narazie zapomnijmy o jedynym inwestorze miliarderze
raz
kiedyś to i ogranizacja była na tyle lepsza, ze jak na tamte czasy to i stadion był porządny. Dziś do tak zarządzanego miasta narazie zapomnijmy o jedynym inwestorze miliarderze
raz