UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedyś to i ogranizacja była na tyle lepsza, ze jak na tamte czasy to i stadion był porządny. Dziś do tak zarządzanego miasta narazie zapomnijmy o jedynym inwestorze miliarderze

raz

Anuluj