UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widzę, że trybuny puste były. .. mnie zniechęciły ceny biletów - 8 zł za takie "widowisko". .. to chyba nie do końca przemyślane

nadjarany

Anuluj