UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widzę, że trybuny puste były. .. mnie zniechęciły ceny biletów - 8 zł za takie "widowisko". .. to chyba nie do końca przemyślane
nadjarany
widzę, że trybuny puste były. .. mnie zniechęciły ceny biletów - 8 zł za takie "widowisko". .. to chyba nie do końca przemyślane
nadjarany