UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mój wujek(dość zamożny) podróżował turystycznie w latach 30 po Europie i mówił, że Elbląg zapamiętał z wspaniałych domów towarowych. I że w jednym z nich były ruchome schody - tak zapamiętał Elbląg przedwojenny.

WojŁawrynowicz

Anuluj