UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mój wujek(dość zamożny) podróżował turystycznie w latach 30 po Europie i mówił, że Elbląg zapamiętał z wspaniałych domów towarowych. I że w jednym z nich były ruchome schody - tak zapamiętał Elbląg przedwojenny.
WojŁawrynowicz