UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg był piękny i prężny, wielka szkoda że II wojna światowa tak okaleczyła to misato, perłę Hanzy. .. ..
Elbląg był piękny i prężny, wielka szkoda że II wojna światowa tak okaleczyła to misato, perłę Hanzy. .. ..