UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a mój wujek opowiadał, że jak wprowadził się do elbląga zaraz po wojnie to stał nad kanałem piękny oszklony wielki dom ale kacapy go zburzyli
MAZ
a mój wujek opowiadał, że jak wprowadził się do elbląga zaraz po wojnie to stał nad kanałem piękny oszklony wielki dom ale kacapy go zburzyli
MAZ