UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a mój wujek opowiadał, że jak wprowadził się do elbląga zaraz po wojnie to stał nad kanałem piękny oszklony wielki dom ale kacapy go zburzyli

MAZ

Anuluj