UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy to nie wstyd że od II wojny światowej nie zdołaliśmy zbudować żadnego budynku który swoją wielkością co najmniej dorównywał by katedrze

568

Anuluj