UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy to nie wstyd że od II wojny światowej nie zdołaliśmy zbudować żadnego budynku który swoją wielkością co najmniej dorównywał by katedrze
568
A czy to nie wstyd że od II wojny światowej nie zdołaliśmy zbudować żadnego budynku który swoją wielkością co najmniej dorównywał by katedrze
568