UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nareszcie ktoś odnosi się do Elblaga sprzed lat. Od lat piszę do elblaskich mediów, aby w trybie EXPESOWYM odbudować kamieniczki przy nadbrzeżu. Teraz rozszerzam swój wniosek o odbudowe także tego domu handlowego. Tak ma wyglądąć Panie nowy Prezdencie ( jeszzce nie wybrany ) reprezentacyjno- turystyczczne nadbrzeże Elbląga. Jeśli nie, to Elbląg będzie miał " Szczerbata Starówkę".

Jorguś

Anuluj