UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pewnie zbudują takie słupy, zwłaszcza że niebawem będzie 10 lat jak wszystkie je wyburzyli. Most zwodzony po 25 latach od rozbiórki robią, to słupy powinny być szybciej. Na kampanię wyborcze pierwszorzędna rzecz taki słup.


Anuluj