UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W innych miastach wracają do łask stare słupy ogłoszeniowe na których wiszą niestety reklamy. Mam wrażenie, że w Elblągu w kilku miejscach również powinno się wybudować kilka takich stałych słupów ozdobnych w międzywojennym stylu i na nich umieścić pod zabezpieczającą przed wandalizmem pleksją ekspozycje fotograficzne tych wspaniałych budynków, których nie da się już odbudować z krótkimi opisami, w celu odtworzenia klimatu tych miejsc i ich promocji wewnętrznej. Na starówce, bulwarze, na placu słowiańskim, w parku modrzewie były wspaniałe zabytki. Jest sporo tych starych, pięknych fotek. Mogłyby być zebrane i umieszczone na takich słupach. Tylko te słupy musiałyby być murowane, ozdobnę, ładne, a nie jakieś tam plastiki produkowane obecnie. Także w budynku dworca pkp przydałaby się jakaś gablota ze zbiorem starych fotografii placu dworcowego i samego dworca, lub wyświetlanie ich na ekranie led. Tani, fajny, dodatkowy produkt turystyczny podkreślający historię miasta.
waldorf