UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

proponuje aby Pan Falenberg rozliczył sie z osobami które mu powierzyły finanse, czesto jest tak, że jak nie wychodzi w normalnej pracy lub biznesie trzeba sie wziąść za polityke.


Anuluj