UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
proponuje aby Pan Falenberg rozliczył sie z osobami które mu powierzyły finanse, czesto jest tak, że jak nie wychodzi w normalnej pracy lub biznesie trzeba sie wziąść za polityke.
proponuje aby Pan Falenberg rozliczył sie z osobami które mu powierzyły finanse, czesto jest tak, że jak nie wychodzi w normalnej pracy lub biznesie trzeba sie wziąść za polityke.