UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak głosują niewidomi z Elbląga i okolic?czy UM przygotował szablony do głosowania?Takie źądanie stawiają przepisy ordynacji wyborczej, czy jak zwykle-jestesmy my niewidomi dyskryminowani.

PRZECIW DYSKRYMINACJI NIEWIDOM

Anuluj