UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jak głosują niewidomi z Elbląga i okolic?czy UM przygotował szablony do głosowania?Takie źądanie stawiają przepisy ordynacji wyborczej, czy jak zwykle-jestesmy my niewidomi dyskryminowani.
PRZECIW DYSKRYMINACJI NIEWIDOM