UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
no raczej modrzewina i port juz dobrze wyczyscily kase miejska --a poza tym radni--bezradni nie sa tu mile widziani po raz kolejny!!!!!
SCEPTYK
no raczej modrzewina i port juz dobrze wyczyscily kase miejska --a poza tym radni--bezradni nie sa tu mile widziani po raz kolejny!!!!!
SCEPTYK