UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no raczej modrzewina i port juz dobrze wyczyscily kase miejska --a poza tym radni--bezradni nie sa tu mile widziani po raz kolejny!!!!!

SCEPTYK

Anuluj