UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co jest z "zielonym Tramwajem" był to ekologiczny statek, który miał pływac po kanale. Okazało sie że wyprodukowano wielki bubel. Jednostka ta utraciła wszystkie uprawnienia PRS, nadaje sie tylko na złom. Była sfinasowana z kasy publicznej, a maił ja w urzytkowaniu Zarząd Portu w Elblagu. Narazie to nastąpiła Dyrektora. .. .. i co dalej. Czy ktos odpowie za pieniadze wyrzucone w błoto. Z tego co wqiem to same akumulatory i osprzed kosztowały około 2 mln. zł. Czy w E-gu nie działaja juz organa które zainteresuja sie statkiem "widmo"
c