UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem to już dawno temu pani Pełka powinna nie grać w pierwszej 14nastce Startu ponieważ więcej robi strat i bałaganu w grze niż pożytku Sorry pani MOniko ale taka prawda Wygrywajcie i emocji kibicom dostarczajcie