UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Racje ma Pan z pierwszego postu, że sędziowanie nie stało na wysokim poziomie, a gra "naszych" zawodniczek wołała o pomstę do nieba. No cóż wygrały, a jak to się mówi zwycięzców się nie sądzi, tylko co będzie dalej jeżeli taka gra na swoim terenie :(


Anuluj