taa. .. osobiscie wstawilbym tu statue niepodleglosci - z taka iloscia wolnego miejsca u gory; )Azael
taa. .. osobiscie wstawilbym tu statue niepodleglosci - z taka iloscia wolnego miejsca u gory; )