UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
hmmm, niejaki erb. mówi bardzo ciekawe rzeczy. .. .panie erg. !! po co tyle złośliwości ? czy zarezerwował Pan sobie prawo do bycie 1-wszym historykiem elbląskim ? :)
hmmm, niejaki erb. mówi bardzo ciekawe rzeczy. .. .panie erg. !! po co tyle złośliwości ? czy zarezerwował Pan sobie prawo do bycie 1-wszym historykiem elbląskim ? :)