UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hmmm, niejaki erb. mówi bardzo ciekawe rzeczy. .. .panie erg. !! po co tyle złośliwości ? czy zarezerwował Pan sobie prawo do bycie 1-wszym historykiem elbląskim ? :)


Anuluj