UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zachwycacie się Państwo pięknym budynkiem II LO przy ul. Królewieckiej (na zdjęciu). Patrząc na owe zdjęcie czy nie kręci się łezka w oku na widok pojazdu szynowego zwanego tramwajem. Jak na owe czasy był to wyjątkowo nowoczesny środek lokomocji, a obecnie byłby znakomitym renesansowym eksponatem muzealnym, którego pozazdrościłyby nam wszelkie muzea. Wielka szkoda, że nie zachował się taki wóz do dnia dzisiejszego i przez bezmyślność ludzi możemy doceniać to piękno tylko na zdjęciach.

Cezary V

Anuluj