UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zarządcy obecni i przyszli miastya elbląga - dość rozprawiania i urzedniczej niemocy. żadam od ludzi ktorzy chca tym miastem zarządzac budowy połączenia elbląga z morzem. natychmiast. jeżeli nie bedziecie tego robić przestane płacić jakiekolwiek podatki. , na początek. nastepnie odbiore wam władze i do łopaty.
kniaż