UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zarządcy obecni i przyszli miastya elbląga - dość rozprawiania i urzedniczej niemocy. żadam od ludzi ktorzy chca tym miastem zarządzac budowy połączenia elbląga z morzem. natychmiast. jeżeli nie bedziecie tego robić przestane płacić jakiekolwiek podatki. , na początek. nastepnie odbiore wam władze i do łopaty.

kniaż

Anuluj