UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytanie do wspaniałych "erg": czy nie myśleliście Państwo o wydaniu książki, gdzie Wasza nieoceniona i rzetelna wiedza byłaby w jednym miejscu + plus unikalne stare zdjęcia Elbląga? Z wpisów (niestety) wnioskuję i to pewnie nie ja jeden, że poruszana tematyka nie każdego w poważny sposób ciekawi. A szkoda! Pseudodowcipne dziś wpisy nie powinny zagłuszać tego co stanowi wspaniałą historię Elbląga a dzięki "erg'om" jest znakomicie relacjonowana. Młodym ludziom możemy chyba śmiało powiedzieć, że trudno będzie znależć wpisy "erg'a" za parędziesiąt lat gdy sami poczują głód wiedzy na temat dziejów Ebląga, który ma tak niebanalną historię. Pewnie to czyniono wielokrotnie, ale przy tej okazji i ja sam bardzo dziękuję, za wszystkie bezcenne uwagi przekazywane przez "erg" - jesteście bardzo potrzebni - Dziękuję!

nocryz

Anuluj