UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
apropos pożaru. .. .teraz na ul. Gołębiej jest tylko nr 1 - czy może ktos mnie uświadomic w który miejscu był nr 21 ?
se
apropos pożaru. .. .teraz na ul. Gołębiej jest tylko nr 1 - czy może ktos mnie uświadomic w który miejscu był nr 21 ?
se