UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

apropos pożaru. .. .teraz na ul. Gołębiej jest tylko nr 1 - czy może ktos mnie uświadomic w który miejscu był nr 21 ?

se

Anuluj