UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytałem gdzieś, bodajże w książkach księdza Józefa Józefczyka, że w czasie walk w 1945r w tej szkole był polowy szpital z rannymi żołnierzami niemieckimi. Nie wiadomo co się później z nimi stało. Jak czytam takie artykuły to często odczuwam i swymi oczyma widzę grozę i atmosferę tych wydarzeń z 1945r.