UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak przechodziłem kilka lat temu obok tego budynku, to widziałem, że zostało palnikiem odcięte ogrodzenie. Pomyślałem sobie, że to pewnie było po wojnie, kiedy zbierano na wyścigi złom niszcząc po drodze metalowe poniemieckie ozdobne ogrodzenia. Czy się myliłem? Dziś oglądając tą fotografie mogę zobaczyć jak to ogrodzenie wyglądało.


Anuluj