UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękne zdjęcie starego Elblaga, starej ul. królewieckiej. I ten Jagiellończyk. SUPER >A czy obecnie szkola musi wygladać jak szkaradek ?Nie mozna by odslonić dawnej elewacji ( cegieł ) budynku ?


Anuluj