UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękne zdjęcie starego Elblaga, starej ul. królewieckiej. I ten Jagiellończyk. SUPER >A czy obecnie szkola musi wygladać jak szkaradek ?Nie mozna by odslonić dawnej elewacji ( cegieł ) budynku ?
Piękne zdjęcie starego Elblaga, starej ul. królewieckiej. I ten Jagiellończyk. SUPER >A czy obecnie szkola musi wygladać jak szkaradek ?Nie mozna by odslonić dawnej elewacji ( cegieł ) budynku ?