UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tusk (PO-podstawa to obiecać) ostatnio otwierał osobiście obwodnicę Gołdapii, więcdla mnie gadki o merytoryczności zmiany decyzji o rozwiązaniu pułku w G. to poprostu bajki dla głupich. Dla mnie pozostawienie pułku przeciwlotniczego 3 km. od rosyjskiej granicy to nie jest nieporozumienie, to poprostu zagrożenie dla systemu obrony plot państwa. Armię redukuje najgorszy w historii MON minister-pacyfista (psychiatra z zawodu) i jest to robione na wariata. Nie oszukujmy się, żaden amerykanin czy niemiec z NATO nas nie obronią, a historia nic nas nie nauczyła (zabory, 45 lat komuny). Co gorsza nie wyciągamy wniosków z ostatnich wydarzeń (np. katastrofa CASY i później prezydenckiego samolotu). ps. Panie Pułkowniku mam nadzieję, że w Wa-wie będzie miał Pan spokojniejszą pracę i życzliwszych przełożonych niż w Elblagu.