UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na stanowisku był niespełna 2,5 roku a nie 3 ale to na marginesie, ja życzę panu pułkownikowi tego samego czego on życzył tym którzy "uciekali" z pułku.
były żołnierz 13 pplot
Na stanowisku był niespełna 2,5 roku a nie 3 ale to na marginesie, ja życzę panu pułkownikowi tego samego czego on życzył tym którzy "uciekali" z pułku.
były żołnierz 13 pplot