UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na stanowisku był niespełna 2,5 roku a nie 3 ale to na marginesie, ja życzę panu pułkownikowi tego samego czego on życzył tym którzy "uciekali" z pułku.

były żołnierz 13 pplot

Anuluj