UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wojsko to SYF i zawsze nim będzie! co to jest wojsko? zabawa starych wyjadaczy w indian żal tylko że to towarzystwo z kółka różańcowego było zawsze uprzywilejowane "państwo w państwie" myślę że niebawem nastąpią zmiany


Anuluj