UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wojsko to SYF i zawsze nim będzie! co to jest wojsko? zabawa starych wyjadaczy w indian żal tylko że to towarzystwo z kółka różańcowego było zawsze uprzywilejowane "państwo w państwie" myślę że niebawem nastąpią zmiany