UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim skromnym zdaniem Czaruś ma w Warszawie "popychacza" i niebawem usłyszymy o nominacji Czarusia na jakies wyższe stanowisko wojskowe. .. .Od poczatku oficerstwo w Elblągu o tym mówiło. ..
A moim skromnym zdaniem Czaruś ma w Warszawie "popychacza" i niebawem usłyszymy o nominacji Czarusia na jakies wyższe stanowisko wojskowe. .. .Od poczatku oficerstwo w Elblągu o tym mówiło. ..