UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja uważam że jesteś po prostu zbyt głupi i stąd ten wpis. Wykonuje rozkaz przełożonych i nic więcej, sam byłem żołnierzem zawodowym i wiem jak to jest wobec rozkazu wyższych przełożonych, nie masz nic do powiedzenia.

golasik 11

Anuluj