UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do lu - nie tylko most był w fatalnym stanie technicznym, lecz cała starówka i dlatego ją rozebrano. A do tej pory to mamy WŁADZĘ w złym stanie, a co za tym idzie trzeba ją. .. .. !!!!!


Anuluj