UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawski-nie buj sie !Oderwiemy Elbląg od województwa szuwarowo-bagienno-blotnego to bedą te wozy miały rejestracje gdanska lub elbląska. OLSZTYN ich nam nie zabierze.

florek/ciekawski 2

Anuluj