UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ciekawski-nie buj sie !Oderwiemy Elbląg od województwa szuwarowo-bagienno-blotnego to bedą te wozy miały rejestracje gdanska lub elbląska. OLSZTYN ich nam nie zabierze.
florek/ciekawski 2
ciekawski-nie buj sie !Oderwiemy Elbląg od województwa szuwarowo-bagienno-blotnego to bedą te wozy miały rejestracje gdanska lub elbląska. OLSZTYN ich nam nie zabierze.
florek/ciekawski 2