UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dlaczego wszystkie wozy maja rejestracje NO ?? Nie ma leasingu lub opcji rejestracji w Elblągu ?? Niby pierdoła, ale w referacje komunikacji zaraz okaże się, że za dużo osób pracuje, bo na wsi jest więcej rejesracji na osobe itp itd. Od takich drobiazgów zaczynala sie marginalizacja, ktora teraz nabiera kolosalnego wymiaru :/

:(

Anuluj