UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego one są na olsztyńskich numerach? Kupione są pod zastaw bankowy, wzięte w leasing czy coś w tym rodzaju?
ciekawski
A dlaczego one są na olsztyńskich numerach? Kupione są pod zastaw bankowy, wzięte w leasing czy coś w tym rodzaju?
ciekawski