UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze że Nowaczyk staruje na prezydenta, przynajmniej w kampanii nasze miasto wzbogaci się o nowe inwestycje i sprzęty.
dobrze że Nowaczyk staruje na prezydenta, przynajmniej w kampanii nasze miasto wzbogaci się o nowe inwestycje i sprzęty.