UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście kogo nie mogło zabraknąć na "uroczystości"? Zgadli Państwo - Grzesia N. ; ) A tak swoją drogą te wszystkie uroczyste przekazania i otwarcia to żenada. Ciekawe czy w innych krajach też się to praktykuje czy to tylko taka nasza "świecka tradycja". Właściwie to już nawet nie świecka bo kieckowy też zawsze przychodzi; )

JesusAlvaro

Anuluj