UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super autka :) niech wam długo służą. Już nie ma powodu do zazdrości o nową skanie, którą dostała jedna z pod Elbląskich Ochotniczych Straży Pożarnych :) hehe

anonimus

Anuluj