UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To dowód na to, że STRAŻ POZARNA to porządna ekipa chlopaków z Elblaga. Najlepiej w straży, w głowe zimno w d. .. parzy -jest takie powiedzenia. gratulacje !A Straz Miejska w Elblagu do likwidacji, bo nie spelniaja celów statutowych. A pieniadze z utrzymania strazy miejskiej przelac na konto dzielnych chłopaków-strażaków z Elblaga, bedalepiej zagospodarowane.
Mr.Sikawka