UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A teraz nie ma Portu, jest za to masa Urzędasów którzy udaja że Port jest, a p. Henio tez ma tam chyba jaieś udzialiki. .. .. zreszta gdzie on nie ma?????
c
A teraz nie ma Portu, jest za to masa Urzędasów którzy udaja że Port jest, a p. Henio tez ma tam chyba jaieś udzialiki. .. .. zreszta gdzie on nie ma?????
c