UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdybyś naprawdę był przygłupem i ćwiczył tą czerwoną nowomowę, od 60 lat niezmiennie wciskaną temu głupiemu ludkowi, nie miał bym ci za złe. Ale ty na tyle jesteś inteligentny, że doskonale wiesz, o czym piszemy i mówimy, ino, że pozycja lub położenie nie to, aby real uznać. LUB, to rzeczywiście jest sprawa wiary, a tu się rozum wyłącza.

AborygenMiejscowy

Anuluj