UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty Aborygen umiesz grac tylko w pomidora. O czym się nie pisze to Ty zawsze odpowiadasz - pomidor. Ja przypominam list Prezydenta i pytanie " Może więc kandydat na prezydenta wykaże co zrobił pełniąc funkcję wójta Gminy Elbląg. .. itd" a Ty odpowiadasz, że 20 lat temu było wiele tysięcy miejsc pracy ( tak na marginesie - po zakończonej kadencji rządów prawicy w 94r. tych miejsc pracy o których piszesz już nie było). Dyskusja z Tobą nie ma sensu. Ty i tak wierzysz w to, że stonkę Amerykanie rzucali na polskie pola. Czerwony