UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widocznie Indianie tylko dialektem FAKTÓW I MITÓW rozmawiają. No miałem cie Czerwony za bardziej wytrawnego adwersarza, a ty tu mi serwujesz rynsztok? Cóż chyba za dużo oczekiwałem - teraz już wiem - prawda jest jedna. .. ..

AborygenMiejscowy

Anuluj