UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niebieski – co Ty proponujesz. Co Ty moje wypowiedzi w necie porównujesz z wypowiedziami kandydata na Prezydenta. Miej miarę. To jest Niebieski kampania wyborcza. Rzucanie poważnych oskarżeń przez prawicę i kandydata prawicowego przyjmowane jest najczęściej przez zwolenników prawicy jako święta prawda. Dodatkowo taka strategia czy taktyka pod tytułem „ Opluć i nie polemizować” może skłonić do głosowania na prawicę i ich kandydata wyborców ciągle niezdecydowanych na kogo zagłosować. Ja chce poznać prawdę Niebieski. Polemika na ten list Prezydenta i postawione w nim zarzuty jest obowiązkiem albo niech kandydat waży słowa zanim coś zdecyduje się napisać. I nie filozofuj Niebieski. Właśnie to co TY proponujesz nie ma nic wspólnego z normalnością z normalną debatą publiczną. Kuriozalnie to jestem demokrata a Ty komunistą. Kropka. Czerwony