UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dotyczy Art Nowaczyk komentuje itd. Tam jakoś nie wchodzi mój tekst. Pan Nowaczyk komentuje nie to co powinien. Może skomentuje to co Prezydent napisał w piśmie z 07.10.2010r opublikowanym na ultra prawicowym info. elblag. pl pod tytułem „ Prezydent Słonina odnosi się do pomysłów Nowaczyka” Cytat. „ Nie zamierzam jednak tolerować nieprawdziwych informacji, które prezentuje kandydat PO w celu uzyskania poparcia. O tym, kim się jest świadczy również dotychczasowy dorobek. Może więc kandydat na prezydenta wykaże co zrobił pełniąc funkcję wójta Gminy Elbląg i Członka Zarządu Województwa? Nie jest bowiem prawdą, że to dzięki Panu Nowaczykowi nasze miasto otrzymuje unijne dofinansowanie do wielu realizowanych inwestycji, jak to się chwali na swoim blogu, czy w lokalnych mediach. Zanim Pan Nowaczyk został Członkiem Zarządu Elbląg był już w czołówce miast zdobywających środki unijne. „ Bardzo ostre słowa i tak bez odpowiedzi? Brak polemiki wskazuje, że te słowa i inne zarzuty postawione w tym piśmie są po prostu prawdziwe i słuszne. Czerwony


Anuluj