UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pijany bandyta skończony debil nie wziął pod uwagę że mógł zabić niewinne osoby kara powinna być dotkliwa dożywotnio zabrane prawo jazdy dotkliwy mandat i ograniczenie wolności chociaż moim zdaniem prawo powinno dopuszczać utylizację takich kretynów na miejscu