UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pijany bandyta skończony debil nie wziął pod uwagę że mógł zabić niewinne osoby kara powinna być dotkliwa dożywotnio zabrane prawo jazdy dotkliwy mandat i ograniczenie wolności chociaż moim zdaniem prawo powinno dopuszczać utylizację takich kretynów na miejscu


Anuluj