UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To co wieczorem i w nocy policja nie pracuje na ulicach??? Często jeżdżę w nocy i rzadko widzę policje.
jpsa
To co wieczorem i w nocy policja nie pracuje na ulicach??? Często jeżdżę w nocy i rzadko widzę policje.
jpsa