UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To, że policji nie ma wieczorem na ulicach, to nie ich wina, tylko ich szefów, bo to oni odpowiadają za robotę swoich podwladnych.
To, że policji nie ma wieczorem na ulicach, to nie ich wina, tylko ich szefów, bo to oni odpowiadają za robotę swoich podwladnych.