UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu wieczorami w tym miejscu nigdy nie ma policji / chyba, ze jest wypadek/, oraz w wielu innych miejscach Elblaga, gdzie czesto dochodzi do wypadków, wie tylko komendant policji, a przecież tu jest zagrozone życie i zdrowie. Tam jest ograniczenie do 40 km, więc nie rozumię lenistwa policji, wieczorem, co drugi to mandat.