UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sumie to jadąc nawet po deszczu trochę szybciej jak się powinno od strony Łęczyckiej tak jak ta Skodziana to i tak trzeba z rozumkiem wedle nakazu jazdy 40 /h bo zakręt od strony Łęczyckiej ścina do środka więc ciężko zapanować nad autem a zimą to już bajka
Zeb Mackaine